
30% LINDA. lezerskorting
in mei en juni
Buitenhof de Leistert biedt LINDA lezers een exclusieve korting op een verblijf in de maanden mei en juni (m.u.v. Hemelvaart).
Boek nu je vakantie in onze 5- of 7 persoons vakantieboerderijen en profiteer van 30% voordeel!
De voordelen op een rijtje;
✓ Nergens goedkoper!
✓ Luxe vakantieboerderijen
✓ Incl. zwembad en speeltuin
✓ Geniet van maximaal voordeel!
Reserveren?
Klik op 'Ja ik wil boeken!' en vul in het actiecodevenster de code 'voorjaar' in. Je korting wordt dan automatisch meegerekend.
Liever eerst wat meer informatie over de parkfaciliteiten en de bungalows bekijken? Je vindt hier alle faciliteiten en onder aan deze pagina tref je een overzicht van de bungalows!
Toch nog vragen? Bel +31(0)475493030
Bekijk en boek de 5- en 7 pers. bungalows!
Bungalow type 5 Comfort

Fraaie vrijstaande vakantieboerderij voor 5 personen van ca. 87m². De bungalow staat op een ruime kavel en is voorzien van het nodige comfort.
Het tarief is inclusief € 55,- schoonmaakkosten (vanaf 04-01-2019 € 60,-).
Bungalow type 5 Luxe

Luxe vrijstaande vakantieboerderij voor 5 personen van ca. 87m² met dezelfde kenmerken als de comfort variant (5C), aangevuld met o.a. een eigen sauna, whirlpool en overdekt terras.
Het tarief is inclusief € 55,- schoonmaakkosten (vanaf 04-01-2019 € 60,-).
Bungalow type 7 Comfort

Fraaie vrijstaande vakantieboerderij voor 7 personen van ca. 103m². De bungalow staat op een ruime kavel en is voorzien van het nodige comfort.
Het tarief is inclusief € 75,- schoonmaakkosten (vanaf 04-01-2019 € 80,-).
Bungalow type 7 Luxe Kindvriendelijk

Luxe en kindvriendelijk ingerichte vakantieboerderij voor 7 personen van ca. 103m² met dezelfde kenmerken als de comfort variant (7CK), aangevuld met o.a. een eigen sauna, whirlpool en overdekt terras.
Het tarief is inclusief € 75,- schoonmaakkosten (vanaf 04-01-2019 € 80,-) en kindvriendelijke toeslag.